O portalu Radio Forum Archiwum Porady Czat E-mail Współpraca

HoteleHotel Reynihlíð jest wiodącym, 4-gwiazdkowym (w klasyfikacji Islandzkiej Izby Turystyki) hotelem w rejonie jeziora Mývatn, położonym w sercu regionu. Posiada on 41 wygodnych, przestronnych pokoi, z których roztacza się przepiękny widok na jezioro albo góry. Pokoje wyposażone są w telefon, telewizję satelitarną, radio i suszarkę do włosów oraz w zestaw kawy, herbaty i kakao wraz z urządzeniami do samodzielnego ich przyrządzenia. Hotel oferuje 24-godzinną obsługę pokoi. Komputery można podłączyć do hotelowego systemu telefonicznego i korzystać z internetu. W ciągu dnia, goście mogą korzystać z pralni.

W hotelu działa wypożyczalnia samochodów i rowerów. Jest to również centrum, skąd odjeżdżają kursowe autobusy i startują wycieczki z przewodnikiem po całej okolicy. Latem, codziennie odchodzą stąd autobusy do Akureyri, Húsavík i Egilsstaðir. W hotelu można zarezerwować wycieczki w wiele ciekawych miejsc, m.in. takich jak: Askja, Krafla, Dimmuborgir i Húsavík.
W hotelu mieści się restauracja (czynna od 11:00 do północy), gdzie przygotowywane są dania dnia dla grup oraz serwowane posiłki z menu dla gości indywidualnych. Do użytku gości oddano również salę bankietową, oraz wyposażenie konferencyjne. Drugą propozycją hotelu jest restauracja Gamlibær (Stara Farma), czynna od 10:00 do północy od kwietnia do września. Podawane są tam przeróżne lekkie posiłki, napoje, alkohole oraz słynna islandzka "kjötsúpa" (zupa mięsna).
Szczegóły dotyczące cen i rezerwacji można znaleźć pod adresem: www.reynihlid.is
E-mail: bookings@reynihlid.is