17.07.2006r.

Zapraszamy na pchli targ w Sirkusie


Dla miłośników pchlich targów pojawiła się nowa atrakcja. W każdy piątek i sobotę niewielki pchli targ odbywa się na dziedzińcu w znanym klubie Sirkus.

Odwiedzający mogą przebierać w sporej ilości ubrań, z których część to odzież używana ale sporo to autorskie prace młodych islandzkich projektantów. Oprócz naprawdę sporego wyboru fantazyjnych ubrań znajdziemy tu buty, biżuterię, książki, płyty i wiele innych, często bardzo zaskakujących przedmiotów.

Dodatkowym powodem, dla którego warto wybrać się na pchli targ w Sirkusie jest niewielka scena, na której występują artyści, czasem politycy i działacze różnych organizacji. Wszyscy goście, zarówno kupujący i nie kupujący na targu mogą usiąść, napić się kawy i wysłuchać występów.

Targ odbywa się w godzinach 12:00 - 18:00. Klub Sirkus znajduje się na ulicy Klapparstigur, odchodzącej od głównej ulicy handlowej - Laugavegur. Jest to miejsce bardzo znane i naprawdę łatwe do poznania. Budynek wyróżnia kolorowa elewacja z namalowanymi palmami i dwoma rozkosznymi maskonurami siedzącymi po obydwu stronach neonu z nazwą klubu.

Dla wszystkich, którym nie wystarczy pchli targ w Sirkusie polecamy najważniejszy islandzki pchli targ - Kolaportið na ulicy Tryggvagata, na przeciwko portu. Targ w Kolaportið otwarty jest w soboty i niedzielę w godzinach 11:00 - 17:00.Przeczytaj także:

Warto wpaść na Kolaportið...Archiwum nadchodzących wydarzeń

Skomentuj tę wiadomość na forum

Copyright © 2003-2006 ICELAND.PL
Wszelkie prawa zastrzezone - All rights reserved