16.11.2005r.

Nylon, The White Stripes i Mozart


W sobotę, 19 listopada, o godz. 16:00, w teatrze Loftkastalinn przy ul. Seljavegur 2 w Reykjavíku, zagra zespół Nylon. To słynna islandzka grupa, która tworzą same dziewczęta. Bilety wstępu kosztują 2000 ISK i można je nabyć przez stronę internetową: www.concert.is oraz w sklepach muzycznych Skifan.

W niedzielę, 20 listopada, w hali sportowej Laugardalshöll wystąpi zespół The White Stripes. Grupa wydała ostatnio swój piąty album "Get Behind Me Satan", który zawiera single: "Blue Orchild" i "My Doorbell". Trzeci singiel tego albumu, "The Denial Twist" zostanie wydany w tygodniu poprzedzającym przyjazd zespołu na Islandię. Bilety wstępu, w cenie od 4500 do 5500 ISK są do nabycia w sklepach Skifan i on-line przez stronę midi.is.

A w niedzielny wieczór, również 20 listopada, proponujemy wybrać się do Bústaðakirkja, gdzie o godz. 20:00 będzie można posłuchać muzyki Mozarta (obój i instrumenty smyczkowe) oraz Carla Nielsena i B. Smetany. Koncert organizuje Kammermúsíkklúbburinn, a wystąpią: Greta Guðnadóttir, Una Sveinbjarnardóttir, Þorunn Ósk Marinosdóttir, Hrafnkell Orri Egilsson and Daði Kolbeinsson.Archiwum nadchodzących wydarzeń

Skomentuj tę wiadomość na forum

Copyright © 2003-2006 ICELAND.PL
Wszelkie prawa zastrzezone - All rights reserved