01.09.2005r.

Rozpoczęcie festiwalu TANGO ON ICEland


Dzisiaj rozpoczyna się Festiwal taneczny TANGO ON ICEland. Festiwal z roku na rok zdobywa popularność i będzie to wyjątkowa okazja by spotkać wybitnych muzyków i nauczycieli tanga.

Początek festiwalu w klubie Iðnó o 21:00 gdzie zabawa potrwa do późnych godzin nocnych. Wystąpi zespół muzyczny Silencio, znany z dynamicznych interpretacji utworów. Podziwiać będzie można pokaz taneczny, w którym wezmą udział: Chicho i Eugenia oraz Cecilia Gonzalez i Pablo Inza.

Przez cały czas trwania festiwalu, nauczyciele tanga z Argentyny będą uczyć wszystkich zainteresowanych, niezależnie od poziomu zaawansowania.

W sobotę tango grać będzie islandzki zespół Tangósveit Lýðveldisins. Całość festiwalu zakończy się w niedzielę w Błękitnej Lagunie.

Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i możliwość poznania tego niezwykle zmysłowego tańca. Warto przypomnieć, że jedno z najsłynniejszych tang - Tango Milonga - jest dziełem polskiego autora Jerzego Petersburskiego.

Ceny za udział w festiwalu są zróżnicowane i zależą od ilości imprez, w których chcemy wziąć udział. Za pełen pakiet - 10 godzin kursu i trzy noce taneczne trzeba zapłacić 18000 ISK a wejściówka na jedną noc taneczną kosztuje 1500 ISK.Archiwum nadchodzących wydarzeń

Skomentuj tę wiadomość na forum

Copyright © 2003-2006 ICELAND.PL
Wszelkie prawa zastrzezone - All rights reserved