14.08.2005r.

Jak ci się podoba Islandia? Niezła sztuka...


Sztuka teatralna Jak Ci się podoba Islandia inteligentnie, przekazując dużą dawkę informacji, ale przede wszystkim w bardzo zabawny sposób, opowiada nam historię Islandii - zarówno tę najdawniejszą jak i najnowszą. Autor sztuki Benóný Ægisson stworzył naprawdę wyjątkowe dzieło, które już teraz jest hitem wśród przyjeżdżających na Islandię turystów i są duże szansę, że to właśnie ta sztuka stanie się przebojem całego letniego sezonu teatralnego.

Sztuka jest wystawiana po angielsku i przede wszystkim jest skierowana właśnie do turystów. Dwójka aktorów: Kolbrún Anna Björnsdóttir i Darren Foreman z Nowego Jorku, tworzy naprawdę fantastyczny duet. Darren jest również reżyserem przedstawienia.

Premiera miała miejsce 20 lipca tego roku, a ostatnie przedstawienie ma się odbyć 31 sierpnia. Sztukę można oglądać w każdy poniedziałek i piątek o godzinie 17:00 na górnym piętrze restauracji Cafe Solon, mieszczącej się przy na rogu ulic Bankastræti i Ingólfstræti, w samym centrum Reykjavíku. Bilety są w cenie 2000 ISK od osoby, a do każdego biletu wliczony jest darmowy drink.Archiwum nadchodzących wydarzeń

Skomentuj tę wiadomość na forum

Copyright © 2003-2006 ICELAND.PL
Wszelkie prawa zastrzezone - All rights reserved