O portalu Radio Forum Archiwum Porady Czat E-mail Współpraca

PensjonatyGuesthouse Stóri-Núpur jest członkiem Icelandic Farm Holidays (organizacji skupiającej 150 farm, oferujących noclegi w domach, pokojach gościnnych, hotelach wiejskich itp.). Obiekt znajduje się 45 km od miasta Selfoss, w południowej części Islandii. Ze Stóri-Núpur niedaleko jest do tak pięknych miejsc, jak: Gullfoss, Geysir, Hjálparfoss, Háifoss, Þjórsárdalur, Hekla i Landmannalaugar. W pobliżu znajduje się piękny, stary kościół, urocze tereny do pieszych wędrówek, a w okolicy można wynająć konie. Do najbliższej stacji benzynowej, niedużego sklepu, restauracji, baru i basenu jest zaledwie 6 km.

Guesthouse oferuje apartament z dwoma sypialniami (4-6 łóżek), pokojem telewizyjnym, kuchnią i łazienką. Istnieje też możliwość wynajęcia pojedyńczo sypialni wraz z dostępem do łazienki czy kuchni. Na życzenie klientów podawane są śniadania.

Cena za dwuosobowy pokój (wspólna lazienka, ścielone łóżka) bez śniadnia - 5600 ISK, lub 7400 ISK ze śniadaniem.

W sezonie jesiennym ceny są niższe: 4600 ISK za pokój dwuosobowy bez śniadania oraz specjalna cena w zimie: 3500 ISK (pokój dwuosobowy ze ścielonymi łóżkami). Sezon zimowy obowiązuje od październiak do końca marca.

Guesthouse Stóri-Núpur czynny jest cały rok. Kontakt w sprawie rezerwacji:

Svanborg R Jónsdóttir
Stóra-Núpi Gnúpverjahr. 801 Selfoss
tel.: (+354) 486 6018; (+354) 898 1566
e-mail: svanborg@aknet.is
Strona internetowa: www.aknet.is/guesthouse/English.html

Jak dotrzeć do Stóri-Núpur?

Należy kierować się drogą numer 1 od Selfoss w kierunku Hella i skręć w drogę numer 30. Po około 19 km trzeba skręcić w prawo na drogę 32. Po 8 km dociera się do Árnes , a po 6 km dojeżdża się do Stóri-Núpur. Tuż przy budynku stoi stary kościół.