06.02.2006r.

Fréttablaðið

Kotek z Garðabær cztery lata poza domem

Po niespełna pięciu latach nieobecności kot Palli powrócił do domu. Małżeństwo z Garðabær - Ingibjörg Sigurjónsdóttir i Guðmundur Sigurpálsson, właściciele kota, z radością powitali go w domu. Od pierwszego dnia kocur powrócił do swoich starych nawyków, tak jakby nigdy nie opuszczał domu.

"Otrzymaliśmy go na Gwiazdkę w 1996 roku, a zagubił się 18 czerwca 2001. Wyszedł przez okno w domu mojej córki - Sigríður Jóny, u której w tym czasie przebywaliśmy" - powiedziała Ingibjörg. "Od czasu do czasu wydzwaniałam do schroniska dla zwierząt w poszukiwaniu kota - niestety bez efektów. Przedwczoraj otrzymałam telefon ze szpitala weterynaryjnego w Víðidalur, gdzie odnalazł się kot oznakowany naszymi danymi. Okazało się, że to nasz Palli odnalazł się po długoletniej nieobecności.

Według Ingibjörg, stan kota wskazuje na to, że przebywał w bardzo dobrych warunkach. Najprawdopodobniej przebywał u osoby, która nie potrafiła nie umiała sobie z nim poradzić oddała kota do szpitala weterynaryjnego.Wiecej ciekawostek

Skomentuj tę wiadomość na forum
Copyright © 2003-2006 ICELAND.PL
Wszelkie prawa zastrzezone - All rights reserved