19.12.2003r.

Na Islandię z czołówką elity - Icelandair


Według tegorocznego sondażu przeprowadzonego przez firmę Harris Interactive dla amerykańskiego magazynu Travel + Leisure Icelandair znalazł się wśród najlepszych linii lotniczych świata, zajmując 8 miejsce. Jest to bardzo duży awans w porównaniu do roku ubiegłego, gdy Icelandair zajął 24 miejsce. Trzy pierwsze miejsca przypadły: Singapore Airlines, Cathay Pacific i Virgin Atlantic.

Magazyn Travel + Leisure ma ponad 4,5 mln czytelników na całym świecie. W sondażu, prócz linii lotniczych, czytelnicy typowali najlepsze hotele, wypożyczalnie samochodowe oraz najciekawsze turystycznie miejsca. Głosując na daną linię lotniczą trzeba było uwzględnić komfort kabin, posiłki, obsługę pokładową, cenę i poczucie bezpieczeństwa w samolocie.

Jest to wielkie wyróżnienie dla tak malutkiego Icelandaira, który zostawił w tyle, na liście najlepszych, inne wielkie linie lotnicze.

Zespół ICELAND.PL przyłącza się do głosujących na Icelandaira. Na pokładzie tego przewoźnika zawsze czujemy się jak w domu , a czas mija nam w mgnieniu oka i... już jesteśmy na Islandii. Super sprawa!


Wiecej ciekawostek

Skomentuj te wiadomość na forum
Copyright © 2003-2006 ICELAND.PL
Wszelkie prawa zastrzezone - All rights reserved