13.12.2003r.

"Miły Dotyk" dla Bláa lónið


Ponad 6 lat temu powstał serwis spas.about.com i jest on obecnie najpełniejszym źródłem informacji internetowej o miejscach uzdrowiskowych na całym świecie. Serwis ten, wielokrotnie nagradzany, jest jednym z najliczniej odwiedzanych stron internetowych (ponad 1 mln na miesiąc).

Założycielką i redaktorką spas.about.com jest Julie Register, która corocznie odwiedza najlepsze uzdrowiska na świecie, dzieli się na łamach serwisu swoimi doświadczeniami i wrażeniami z czytelnikami oraz nagradza najlepsze ośrodki. Julie ocenia rodzaje i efekty kuracji przeprowadzanych w uzdrowiskach, obsługę, lokalizację ośrodka i dostępne udogodnienia. Nagroda "Miłego Dotyku" przyznawana jest od 3 lat.

W bieżącym roku redaktorka odwiedziła 40 ośrodków na całym świecie, a nagrodę dostało 10 z nich. Po tegorocznym przeglądzie uzdrowisk Julie powiedziała: "Każdy człowiek ma swoją prywatną listę rzeczy, które chce robić lub miejsc, które chce odwiedzić parokrotnie, co pewien czas w życiu. Teraz do mojej listy dodałam kąpiel w gorących źródłach i jedwabistych wodach Błękitnej Laguny podczas, gdy na zimowym niebie rozpościera się kolorowa zorza polarna".

Menadżer Błękitnej Laguny stwierdził, że przyznana nagroda jeszcze bardziej zachęci całą załogę do jeszcze lepszych wyników w ich pracy, a wszystko to ku zadowoleniu turystów. Powiedział ponadto, że wyróżnienie dla ich ośrodka wzmocni pozycję Islandii jako miejsca kojarzącego się ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Nagrodę "Miłego Dotyku" otrzymał również ośrodek Nordica Spa przy hotelu Nordica w Reykjavíku.
Wiecej ciekawostek

Skomentuj te wiadomość na forum
Copyright © 2003-2006 ICELAND.PL
Wszelkie prawa zastrzezone - All rights reserved