13.06.2005r.

Morgublaðið

Umowa pomiędzy Netvísir a Reykjavík Complete

Reykjavík Complete (Höfuðborgarstofa) oraz spółka Netvísir ehf. podpisały umowę dotyczącą zarządzania usługami oferowanymi przez Centrum Informacji Turystycznej w Reykjavíku na Aðalstræti 2. Umowa dotyczy systemu dokonywania rezerwacji, sprzedaży usług oraz usług telefoniczno internetowych. Centrum Informacji Turystycznej zostało utworzone przez władze stolicy zarówno by zwiększać ruch turystyczny ale przede wszystkim po to, żeby turyści mogli znaleźć godne zaufania miejsce, w którym można uzyskać informacje dotyczącą turystyki po całej Islandii. Z usług Centrum korzystają zarówno turyści z zagranicy jak i Islandczycy zwiedzający swój kraj.

W imieniu władz miasta Reykjavík Complete przeprowadził przetarg a Netvísir ehf. zaoferował najdogodniejsze warunki. Dzięki kontraktowi osoby korzystające z Centrum będą mogły m.in. sprawnie rezerwować bilety na najróżniejszego typu wydarzenia rozrywkowo - kulturalne.

Reykjavík Complete jest instytucją powołaną przez władze islandzkiej stolicy, zajmującą się m.in. promowaniem miasta jako miejsca do zwiedzania, zapewnieniem turystom najdogodniejszych warunków etc. Ma również wspierać wszelkiego rodzaju działalność kulturalną oraz akcje związane z ekologią, bowiem plan promocji Reykjavíku zakłada pokazywanie miasta jako miejsca kulturalnego, wykorzystującego najnowocześniejsze technologie i dbającego o środowisko.

Netvísir ehf. to dynamicznie rozwijająca się spółka, specjalizująca się w zapewnianiu rozwiązań dla przemysłu turystycznego.Skomentuj tę wiadomość na forum
Copyright © 2003-2006 ICELAND.PL
Wszelkie prawa zastrzezone - All rights reserved