22.05.2004r.

Koncert Múm w Poznaniu

Koncert Múm w Poznaniu; klub Eskulap Wczoraj wieczorem, występem w poznańskim klubie Eskulap, islandzki zespół Múm rozpoczął swoją tegoroczną trasę koncertową po Polsce. Wczoraj, nawet pogoda (zmienna i deszczowa) dostosowała się do atmosfery islandzkiej, którą przyszło nam poczuć w stolicy Wielkopolski.

Jesteśmy dumni z własnego wyczynu - udało nam się sfilmować kawałek przedkoncertowej próby Múm :) Właściwy koncert rozpoczął się ok. 21:30, poprzedzony supportem zespołu Mileece.

Dedykacja od Krristin dla czytelników ICELAND.PL Na imprezie można było zakupić (sprzedającym był prawdziwy Wiking! :) m.in. najnowszą płytę Múm, "Summer make good" (50 zł), co publiczność chętnie czyniła, by po występie dostać na niej autografy członków zespołu. A podpisywali chętnie :) Mili, spokojni, uśmiechnięci ludzie, nikomu nie odmówili chwili rozmowy w cztery oczy i wspólnego zdjęcia. Otrzymaliśmy specjalną dedykację od Kristin dla czytelników ICELAND.PL.

Dziś Múm gra w Katowicach, a jutro w Warszawie.

Już wkrótce na naszych łamach będzie można przeczytać szerszą recenzję i wspomnienia z tego koncertu oraz obejrzeć galerię zdjęć.
Skomentuj tę wiadomość na forum
Copyright © 2003-2006 ICELAND.PL
Wszelkie prawa zastrzezone - All rights reserved