05.04.2004r.

Morgunblaðið

Koncert Placebo na Islandii coraz bliżej

W miniony czwartek rozpoczęto sprzedaż biletów na koncert Placebo, który odbędzie się w Laugardalshöll 7 czerwca. Bilety można kupić w sklepach Og vodafone w Smáralind, Kringlanie, przy ul. Laugavegur 26, Síðmúla 28 i Hafnarstræti w Akureyri, w sklepie Hljóðhúsið w Selfoss oraz na stronie internetowej Icelandaira. Bilet kosztuje 4500 koron (miejsce stojące) oraz 5500 (miejsce siedzące).

Zespół zakończył właśnie trasę koncertową po Australii i następnym punktem ich programu jest trasa po Europie, a jednym z przystanków Placebo będzie Islandia. Zespół ten, podobnie, jak i inni artyści przybywający na Islandię, zamierzają się tam trochę zatrzymać. Będą oni gościć na Wyspie 4 dni i m.in. chcą wybrać się na wycieczkę po lodowcu.

W wywiadzie, którego udzielił Placebo w Australii, basista zespołu powiedział, że grupa skomponowała kilka nowych piosenek podczas trasy i całkiem prawdopodobne, że islandzcy fani usłyszą którąś z nich, wykonywaną po raz pierwszy.

Placebo nigdy jeszcze nie występował na Islandii, choć mało brakowało, by odbył się ich koncert w 2001 roku. Olsdal twierdzi, że grupa szczególnie lubi grać w miejscach, w których jeszcze nie gościli.Skomentuj tę wiadomość na forum


Copyright © 2003-2006 ICELAND.PL
Wszelkie prawa zastrzezone - All rights reserved